Susisiekti su mumis

Žemdirbystė

Nauja Europos politika turi būti šeimos ūkius širdyje, sako FUW

Dalintis:

paskelbta

on

Ūkininko žmona Angharadas Rowlandsas iš Rhosgocho ūkio, Capel Dewi, netoli Aberystwytho, su savo vaikais Aneurin (11), Martha (7) ir Elan (3) bei šunimi Flossu. Vaikai laiko daugkartinius kampanijos medvilninius maišelius, kurie bus nemokamai išdalinti FUW stende pavasario šventės metu

Remiantis Velso ūkininkų sąjungos (FUW) prezidentu Emyru Jonesu, bet kokia nauja politika, kurią po kitos savaitės rinkimų priėmė ES parlamentas, turi užtikrinti, kad jų širdyje būtų šeimos ūkiai.

Kalbėdamas šio savaitgalio karališkojo Velso pavasario festivalio išvakarėse, Jonesas sakė, kad gegužės 22-25 dienomis žmonės visoje ES rinks 751 europarlamentarą, kurie kartu su Ministrų Taryba ir Europos Komisija spręs politiką, darančią įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui. ūkininkams nei bet kuris kitas bendruomenės skyrius.

Jonesas pradėjo naujausią FUW kampaniją „Parama šeimos ūkiams nuo 1955 m.“, Kuri sutampa su šių metų JT tarptautiniais šeimos ūkininkavimo metais, ir pabrėžiama, kad potencialūs šeimos ūkininkai turi panaikinti alkį, išsaugoti gamtos išteklius ir skatinti tvarų vystymąsi.

Jis pridūrė: „Atsižvelgiant į klimato, topografijos, kultūrų ir ekonomikos įvairovę visoje ES, nenuostabu, kad net ir dauguma proeuropiečių gali nusivilti Briuselio diktatu, kuris neturi prasmės tokiame regione kaip Velsas, o karčiai prieštaraujantys ES, dienos lauke kaltina visas narystės pasaulio bėdas.

Nepaisant to, kad JK spaudoje daugiausia dėmesio buvo skiriama narystės ES klausimams ir ten, kur turėtų būti valstybių narių ir Briuselio galių pusiausvyra, pranešti apie kasdienius ES Parlamento svarstymus klausimais, kuriems galėtume pritarti arba kurie karčiai priešinasi, lieka daugiausia nedaug.

„Tai palieka plačiosios visuomenės narius atitrūkus nuo politikos ir politikos, dėl kurios jie taip dažnai dejuoja, leisdami ES ir prieš ES nusiteikusiems politikams kaltinti ES, kai tik tai tinka jų darbotvarkėms, o vyriausybės slepia savo nepasotinamą apetitą dėl biurokratijos. už patogaus ES reglamentų atpirkimo ožio.

Reklama

"Kadangi žemės ūkis užima didžiausią Europos biudžeto dalį ir prisiima daugybę neproporcingų ir brangių taisyklių, Velso ūkininkai turi atidžiai apsvarstyti visų dabar aptariamų variantų pasekmes".

Šios galimybės yra: leisti ES tęsti dabartinį kursą, kuris, daugelio manymu, atves į Jungtines Europos valstybes; pabandyti atkurti tai panašiau į bendrą rinką, kurios dalį balsavome 1975 m., arba apskritai pasitraukti, o tai padės visiškai atkurti suverenitetą, tačiau negarantuojamas patekimas į svarbiausias mūsų rinkas ir bendrą žemės ūkio politiką, kuri yra šios prieigos dalis.

„Dabartinė FUW pozicija yra ta, kad mes remiame narystę ES - nenuostabu, turint omenyje tai, kad viena po kitos einančios JK vyriausybės aiškiai pasakė, jog nori padidinti maisto produktų importą iš už ES ribų ir išardyti BŽŪP - politiką, kuri suteikia būtinas pajamas Velso ūkininkų šeimoms. ir užtikrina gausų, saugų ir prieinamą maistą ES piliečiams “, - pridūrė Jonesas.

„Ir, žinoma, turime tik atsigręžti į 2001 m. Snukio ir nagų ligos protrūkį ir su juo susijusį eksporto draudimą, kad pamatytume, kokį poveikį kainoms daro uždarymas iš bendros rinkos.

„Tačiau Velso žemdirbiai turi daug ką nuskriausti, kai kalbama apie dusinančią ir brangiai kainuojančią biurokratiją, kylančią iš ES, ir daugelis nori grįžti į tokias dienas, kai maisto gamyba ir sveikas protas pirmenybę teikė dokumentų tvarkymui ir nelogiškoms taisyklėms.

Kad ir kokia būtų mūsų nuomonė, turime galvoti ir širdimi pasverti visų variantų pasekmes. Valų žemės ūkis ir mūsų kaimo bendruomenės šiuo metu remiasi BŽŪP ir patekimu į ES rinkas, ir tiems, kurie nori matyti mus veikiančius už ES ribų privalo pateikti pagrįstus ekonominius vertinimus ir politiką, kurioje būtų nurodyta, kaip būtų galima išvengti kaimo pajamų ir maisto gamybos žlugimo.

„Mes taip pat turime žinoti, kad per derybas dėl galių daugiausia dėmesio galėtų būti skiriama žemės ūkio politikos renacionalizavimui, daugiausia dėmesio skiriant ne apsunkinančių ES reglamentų mažinimui, bet įgyvendinant pagrindines 2005 m. Iždo /„ Defra “BŽŪP vizijos rekomendacijas - projektą. už žemės ūkio paramos išardymą ir maisto importo didinimą.

„Vėlgi, mums reikia tvirtų pasiūlymų ir garantijų, kad bet koks galių nacionalizavimas nenukriaus Velso žemės ūkio ir kaimo pajamų.

"Šie vertinimai, analizės ir politika turi būti svarbiausia Velso šeimos ūkyje: ūkiai, kurių našumas yra didžiausias iš hektaro, yra atsakingi už didžiąją Velso maisto gamybos dalį ir sudaro mūsų kaimo bendruomenių stuburą."

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

EU Reporter publikuoja straipsnius iš įvairių išorinių šaltinių, kuriuose išreiškiamas platus požiūrių spektras. Šiuose straipsniuose pateiktos pozicijos nebūtinai yra ES Reporterio pozicijos.

Trendai