Susisiekti su mumis

koronavirusas

#BastilleDay France švenčia sveikatos apsaugos darbuotojus

Dalintis:

paskelbta

on

Prancūzija, antradienį (liepos 14 d.), Surengusi sumažintą kasmetinę Bastilijos dienos šventę, nė viena iš įprastų tankų ir kariuomenės būrių nesiruošė žemyn Paryžiaus Eliziejaus alėjoje, remdamasi vis dar Europoje vykstančia COVID-19 epidemija, rašo „Sybille de La Hamaide“.
Vietoj to, prezidentas Emmanuelis Macronas, stovėdamas karinio džipo gale, peržiūrėjo socialiai atsiribojusių karių gretas Place de la Concorde aikštėje po karinių lėktuvų skraidymo pjesių.

„Aš norėčiau, kad visi prancūzai ir pačios armijos atiduotų gyvą pagarbą sveikatos priežiūros darbuotojams ir tiems, kurie visuose sektoriuose suteikė galimybę tęsti viešąjį, socialinį ir ekonominį gyvenimą“, - sakė Macronas pranešime, paskelbtame prieš paradas.

„Atsidavimas, atkaklumas, drąsa, solidarumas, kuris stipriai atsirado visur, tiek mūsų miestuose, tiek mūsų kaime, reiškia susižavėjimą“.

Pirmasis kartas nuo 1980 m., Kai Eliziejaus laukai nebuvo rengiami kasmetiniu paradu.

Žiūrovai antradienį nebuvo įleidžiami į didžiausią Paryžiaus aikštę netoli „Place de la Concorde“, kad būtų išvengta ligos, kuri Prancūzijoje nusinešė mažiausiai 30,000 XNUMX žmonių, plitimo.

Reklama

Paradas prasidėjo tradicine šalies oro pajėgų „flypast“ akrobatinėmis purkštukais, skleidžiančiais mėlynus, baltus ir raudonus dūmus. Orientaciniai asmenys apžvalginiuose stenduose sėdėjo atstumu vienas nuo kito.

Bastilijos diena, arba Prancūzijos nacionalinė diena, prasideda 1789 m. Revoliucija. Tą dieną piliečiai šturmavo Bastilijos tvirtovę, kuri buvo naudojama kaliniams sulaikyti ir tapo griežtos Prancūzijos monarchijos valdžios simboliu.

Tradiciškai nacionalinė šventė yra apvalinama fejerverkais, tūkstančiai žmonių susirenka į Eifelio bokšto teritoriją pasižiūrėti.

Fejerverkai vyks šiais metais, tačiau aplink bokštą esantis parkas bus uždarytas visuomenei.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

EU Reporter publikuoja straipsnius iš įvairių išorinių šaltinių, kuriuose išreiškiamas platus požiūrių spektras. Šiuose straipsniuose pateiktos pozicijos nebūtinai yra ES Reporterio pozicijos.

Trendai