Susisiekti su mumis

Rusija

Geriausios savo klasėje kampanijos visame regione ir vizionieriai, keičiantys ryšių pramonę

Dalintis:

paskelbta

on

Mes naudojame jūsų registraciją, kad pateiktume turinį jūsų sutiktais būdais ir pagerintume jūsų supratimą. Prenumeratą galite bet kada atšaukti.

Paskelbti Eventiada IPRA GWA 2021 nugalėtojai

Didžiausio komunikacijos apdovanojimo Rytų Europoje, Rusijoje, NVS ir Centrinėje Azijoje laureatų sąrašas, Eventiada IPRA GWA, IPRA Golden World Award regioninis partneris – pasaulinis konkursas, rengiamas nuo 1990 m. Tarptautinės viešųjų ryšių asociacijos (IPRA) , paskelbtas 11 dth laikas. 2020 m. Eventiada IPRA GWA prisijungė prie IPRA Golden World Awards apdovanojimų remdama JT tvaraus vystymosi tikslus.

Šiemet apdovanojimas subūrė didžiausias tarptautines ir nacionalines korporacijas, pasaulines ir vietines NVO, vyriausybes, tinklus ir nepriklausomas agentūras bei kūrybingą jaunimą iš 15 šalių: Armėnijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Kroatijos, Estijos, Vengrijos, Kazachstano, Latvijos ir Lietuvos. , Lenkija, Rusija, Rumunija, Serbija, Tadžikistanas ir Turkija. Nugalėtojus išrinko tarptautinė žiuri, sudaryta iš 35 nacionalinių asociacijų iš 17 šalių.

Aleksejus Safronovas, Eventiada IPRA GWA prezidentas, Elefante Porter Novelli (Orta Communications Group) prezidentas: „Šiandien švenčiame geriausias savo klasėje kampanijas visame regione ir vizionierius, kurie keičia pramonę. Veiksmingos komunikacijos raktas yra geriausių platformų paieška verslo, vyriausybių ir visuomenės dialogui kurti. Tvari plėtra, ESG ir socialinės vertybės buvo šios platformos 2021 m., kaip rodo šių metų laimėjusios kampanijos. Žvelgdami į ateitį, matome naujas tendencijas, naujas platformas, skatinančias šį dialogą, naujus santykius, kurie pasitarnaus naujame pasaulyje, į kurį visi įžengiame. „Eventiada IPRA GWA“ nori apdovanoti ir švęsti geriausias idėjas ir geriausią praktiką visame regione.

Elena Fadeeva, Eventiada IPRA GWA pirmininkė, FleishmanHillard Vanguard prezidentė: „Šiemet turime rekordinį dalyvaujančių šalių skaičių – iš viso 15 – apimančių 12 laiko juostų ir iš viso daugiau nei 20 %. Apdovanojimas vienija ne tik regionus, bet ir kartas, pažymėdamas, be nusistovėjusių lyderių ir profesionalų darbo, neįtikėtinai kūrybingas ir puikias jaunimo, studentų ir net paauglių akcijas. Tikrai įdomu stebėti, kaip tendencijos ir mintys vystosi įvairiose šalyse ir skirtingose ​​amžiaus grupėse. Sveikiname visus nugalėtojus ir finalininkus, puiku matyti viziją, kuri skatina naujoves, kūrybiškumą ir rezultatus“.

Eventiada IPRA GWA nuo 2011 metų organizuoja Orta Communications Group ir Tarptautinė viešųjų ryšių asociacija (IPRA). Ją remia APRA (Azerbaidžanas), APRA (Armėnija), AKKK (Baltarusija), Baku PR mokykla, BAPRA (Bulgarija), HUOJ (Kroatija), EPRA (Estija), IPR (Baltarusija), NASO (Kazachstanas), MTL (Suomija), MPRSZ (Vengrija), LASAP (Latvija), PRSS (Slovėnija), PSPR (Lenkija), ARRP (Rumunija), DSOJ (Serbija), IDA (Turkija), TUHHID (Turkija). Rusijoje Eventiada IPRA GWA remia Vadovų asociacija (AM), Lomonosovo Maskvos valstybinis universitetas, RAEC, AKAR, AKMR, AKOS, RASO, RAPR, PRCA Russia, ARDA, RBEN, ABKR, RAMU.

Eventiada IPRA GWA 2021 nugalėtojai:

DARNAUS PLĖTROS TIKSLŲ ĮNAŠAS DIDYSIS PRIX

reklama
  • Praleisti 2020 m., Žingsnis į ateitį – Darbas Estijoje, Enterprise Estonia / META patarimas (Estija)

IPRA SPECIALUS PRIZAS

  • Ar matote muziką? FLCO prekės ženklo keitimas – Franzo Liszto kamerinis orkestras/FleishmanHillard Café (Vengrija)

GRAND PRIX:

  • Federalinis edukacinis maratonas „Naujos žinios“ – Rusijos „Znanie“ draugija/ Michailovas ir partneriai/Verslo dialogas (Rusija)

ASMENINĖS KATEGORIJAS

PR vizionierius

  • Philipas Shepardas, Tarptautinės viešųjų ryšių asociacijos generalinis sekretorius, IPRA (JK)

Už indėlį į pramonę

  • Aleksandras Dybalis, „Gazprom Neft“ (Rusija) valdybos narys, generalinio direktoriaus pavaduotojas komunikacijoms

Metų vyriausiasis komunikacijos pareigūnas

  • Andrejus Kirpičnikovas, „Interros“ (Rusija) spaudos tarnybos vadovas

NUOŠIŲ KAMPANIJOS, PREMIANČIOS NETVARIOS PLĖTROS TIKSLŲ KATEGORIJŲ APDOVANOJIMUS

Geriausia kampanija, remianti sveiką gyvenimą ir skatinanti visų amžiaus grupių gerovę

Nugalėtojas:

  • Telekom — #Skaitmeninė sveikata vyresnio amžiaus artimiesiems! – „Uniomedia Communications“ (Vengrija)

Finalininkai:

  • 14 nėra gerai – Estijos seksualinės sveikatos asociacija (Eesti Seksuaaltervise Liit)/Optimist (Estija)
  • BASF Start-up Science – BASF / Spaudos biuras (Serbija)

Geriausia kampanija, remianti įtraukų ir lygiavertį kokybišką švietimą ir skatinanti mokymosi visą gyvenimą galimybes visiems

Nugalėtojas:

  • Federalinis edukacinis maratonas „Naujos žinios“ – Rusijos „Znanie“ draugija/ Michailovas ir partneriai/Verslo dialogas (Rusija)

Finalininkai:

  • Gyvenimo mokykla su „Google“ „YouTube“ Rusijoje – „Google Russia“ / Ketchum (Rusija)
  • „Cayspace“ reklamos kampanija – UNESCO/Action Global Communications Kazachstanas (Kazachstanas)
  • Internetinė vidaus turizmo akademija – „Kazachų turizmo nacionalinė įmonė“ / „Red Point Kazakhstan“ (Kazachstanas)

Geriausia kampanija, remianti lyčių lygybę ir įgalinimą visoms moterims ir mergaitėms

Nugalėtojas:

  • Yra profesija – moterys ruošia vairuotojus! - Maskvos metro (Rusija)

Finalas:

  • Tarptautinis STEM+E forumas ir STEM+E merginoms apdovanojimas – Salym Petroleum/Salym Petroleum Development (Rusija)

Geriausia kampanija, remianti miestus, kad jie būtų įtraukūs, saugūs, atsparūs ir tvarūs

Nugalėtojas:

  • #RebornCities – Iulius Company/Rogalski Damaschin viešieji ryšiai (Rumunija)

Finalas:

  • Festivalis „Trash Art 2020“ – prekybos centras „Riviera“ / RIM komunikacijos agentūra (Rusija)

Geriausia kampanija, remianti vandenynų, jūrų ir jūrų išteklių apsaugą ir tvarų naudojimą

Nugalėtojas:

  • „Mūsų miestai yra gražūs, kai švarūs“ – Unilever-CIF / Sobrazas (Turkija)

Finalininkai:

  • Mokslinių tyrimų iniciatyva „Narvalas“ – „Gazprom Neft“ / „PromoAge“ (Rusija)
  • „Rosneft“ aplinkosaugos iniciatyvų populiarinimas - „Rosneft“ / „Glavniy Sovetnik“ komunikacijos agentūra (Rusija)

Geriausia kampanija, remianti įtraukų ir tvarų ekonomikos augimą, užimtumą ir padorų darbą visiems

Nugalėtojas:

  • Digital Nornickel – Nornickel (Rusija)

Finalininkai:

  • Pramoniniai blokai: kaip sukurti „traukos taškus“ iš buvusių pramoninių zonų – Maskvos miesto (Rusija) ekonominės politikos ir nuosavybės bei žemės santykių kompleksas
  • Įskaičiuota barista А1 – А1/ARS Communications (Baltarusija)

Geriausia kampanija, kuria remiami skubūs kovos su klimato kaita ir jos padariniai veiksmai

Nugalėtojas:

  • Dar daugiau! Būk sprendimas! – Takarékbank/Pressinform (Vengrija)

Finalas:

  • „25 hektarai“. „Planetos plaučių“ reabilitacijos iniciatyva – „Pasaulis aplink tave“ Sibiro sveikatingumo labdaros fondas (Rusija)

Geriausia kampanija, kuria remiamas atsparios infrastruktūros kūrimas, tvarios industrializacijos ir inovacijų skatinimas

Nugalėtojas:

  • Meilė yra aliejus, kurio jums reikia - Lukoil (Rusija)

Finalininkai:

  • Geltonas lipdukas, gelbstintis žmonių gyvybes – PKP Polskie Linie Kolejowe / Reklamos partnerė (Lenkija)
  • 5G Trendsetteris: kompleksas, paaiškintas paprastais žodžiais vartotojams – Realme (Rusija)

Geriausia kampanija, remianti tvarų miškų valdymą, kovą su dykumėjimu, žemės degradacijos sustabdymą ir atstatymą, biologinės įvairovės nykimo sustabdymą

Nugalėtojas:

  • Pradėkite nuo savęs – leidykla „Komsomolskaja Pravda“ (Rusija)

Finalininkai:

  • Atminties sodas – „Pergalės savanoriai“/„Jungtinių partnerių“ komunikacijos biuras (Rusija)
  • Segezha Group – miškų atsodinimo ir biologinės įvairovės rėmimo strategija – Segezha Group (Rusija)

Geriausia tvaraus vartojimo ir gamybos modelius remianti kampanija

Nugalėtojas:

  • Inovacijos bendram gėriui – Interros (Rusija)

Finalininkai:

  • „Heineken“ – tikisi geresnės ateities – „Uniomedia Communications“ (Vengrija)
  • PrzyGotujmy lepszy świat (dvi reikšmės: gaminkime/kurkime geresnį pasaulį) – Knorr/Made in PR (Lenkija)
  • Iki pasimatymo, plastikinis maišelis! Ekologinis iššūkis plastikinių maišelių atsisakymui (Poka, Paket) – Tinkoff (Rusija)
  • Vandens suvartojimo mažinimo kampanija Maskvoje – Maskvos informacinių technologijų departamentas (Rusija)

Geriausia kampanija, remianti pasaulinės partnerystės tvaraus vystymosi labui atgaivinimą

Nugalėtojas:

  • „iHerb“ platinimas pandemijose – „iHerb“ (Rusija)

Finalas:

  • Inovacijos bendram gėriui – Interros (Rusija)

ESG KATEGORIJAS

Geriausia ekologijos kampanija ir ESG (aplinka)

Nugalėtojas:

  • Tide skalbykla – P&G (Rusija)

Finalininkai:

  • Nacionalinės EKO lenktynės – PI indėlių sistemos administratorius (USAD)/UAB „Fabula ir partneriai“ (Lietuva)
  • A1 tampa žalia: ecostream – A1/ARS Communications (Baltarusija)

Visuomenės įtraukimas ir ESG (socialinis)

Nugalėtojai:

  • „Money Bistro“ – „Raiffeisen Bank“ / „Rogalski Damaschin“ viešųjų ryšių agentūra (Rumunija)
  • #PutThatMaskOn Flashmob – Maskvos miesto verslumo ir inovacinės plėtros departamentas / Adworm komunikacijos agentūra (Rusija)

Finalininkai:

  • Sostinės sveikatos dienos – Maskvos sveikatos departamentas (Rusija)
  • Socialinė kampanija „Dėmesys keliui“ – Rusijos vidaus reikalų ministerijos Pagrindinis saugaus eismo direktoratas / Kelių sauga Rusija (Rusija)

Geriausia pokyčių valdymo kampanija ir ESG (valdymas)

Nugalėtojas:

  • Transporto departamento telegramos kanalas – Maskvos transporto ir kelių infrastruktūros plėtros departamentas (Rusija)

Finalininkai:

  • Aplinkosauginis švietimas: skaitmeninis kelias – Coca-Cola Rusijoje (Rusija)
  • Dienos stacionaras 2.0 – Maskvos sveikatos departamento Sveikatos priežiūros ir medicinos vadybos tyrimų institutas (Rusija)

REGIONINĖS KATEGORIJAS

Geriausia kampanija Vidurio Europoje

Nugalėtojas:

  • Pirmasis alkoholis, išgelbėjęs gyvybes – Medisept / reklamos partneris (Lenkija)

Finalas:

  • Seni šunys, nauji triukai – skaitmeninio PR iniciatyva – Jófogás/Lounge Group (Vengrija)

Geriausia kampanija Rytų Europoje

Nugalėtojas:

  • 100 valandų su А1 – А1/ARS Communications/Eventum Globo (Baltarusija)

Finalininkai:

  • Dar daugiau! Būk sprendimas! – Takarékbank/Pressinform (Vengrija)
  • Labdaros iniciatyva „Kind Library“ – OZ.by (Baltarusija)
  • "9th kovo“ internetinis žurnalas – „9th kovo“ internetinis žurnalas (Rusija)

Geriausia kampanija Šiaurės Europoje

Nugalėtojas:

  • Visos figūros gražios – PI indėlių sistemos administratorius (USAD)/UAB „Fabula ir partneriai“ (Lietuva)

Finalininkai:

  • 14 nėra gerai – Estijos seksualinės sveikatos asociacija (Eesti Seksuaaltervise Liit)/Optimist (Estija)
  • Nacionalinės EKO lenktynės – PI indėlių sistemos administratorius (USAD)/UAB „Fabula ir partneriai“ (Lietuva)

Geriausia kampanija Pietų Europoje

Nugalėtojas:

  • BASF Start-up Science – BASF / Spaudos biuras (Serbija)

Finalas:

  • „Nadir-X“ – „Gen Pharmaceuticals“ / „Dilan Baransel“ komunikacijos konsultacijos (Turkija)

Geriausia kampanija Centrinėje Azijoje

Nugalėtojas:

  • „Megafon Peak“ – „TT Mobile“ (Tadžikistanas)

Finalas:

  • Cayspace reklaminė kampanija – UNESCO/Action Global Communications Kazakhstan (Kazachstanas)

Geriausia kampanija Vakarų Azijoje

Nugalėtojas:

  • „Lukoil“ vaikšto po planetą – „Lukoil“ (Rusija)

Finalas:

  • BALSAS! – Armėnijos viešųjų ryšių asociacija (Armėnija)

PRAKTIKOS SRITYS

Geriausias reputacijos valdymas

Nugalėtojas:

  • Masinio FMCG prekės ženklo pristatymas su sprogimu! – „Dzintars/Golin Riga“ (Latvija)

Finalininkai:

  • Orgachim 120 metų – švęskite spalvas! – Orgachim JSC/Hub Ahead (Bulgarija)
  • „Tinkoff“ – trečiasis bankas šalyje pagal aktyvių klientų skaičių – „Tinkoff“ (Rusija)
  • Rankos aukštyn, arba kaip padidinome pasitikėjimą Kursko atomine elektrine – Rosenergoatom (Rusija)
  • Transporto departamento telegramos kanalas – Maskvos transporto ir kelių infrastruktūros plėtros departamentas (Rusija)

Geriausias institucijos vaizdas

Nugalėtojai:

  • Ar matote muziką? FLCO prekės ženklo keitimas – Franzo Liszto kamerinis orkestras/FleishmanHillard Café (Vengrija)
  • „Apsirenk uniformą / įgauk formą! – Latvijos nacionalinės ginkluotosios pajėgos/Golin Ryga (Latvija)

Finalininkai:

  • Vieningos 2020 metų Metalloinvest ataskaitos „Moderniosios metalurgijos raida“ konferencijos formatu pristatymas ESG – Metalloinvest (Rusija)
  • Marinuoti pomidorai, o ne verslo idėjos! – Latvijos investicijų ir plėtros agentūra/Golin Ryga (Latvija)
  • „YouSearched“ – „VSK Insurance“ internetinis žurnalas apie gyvenimo problemų sprendimą be patirties ar specialisto – „VSK Insurance“ (Rusija)

Geriausių problemų valdymas

Nugalėtojas:

  • #DONTBELIEVE – Eivonas (Rusija)

Finalas:

  • MoneyMasters – Savanoriškų fondų ateitis – Savanoriškų fondų asociacija Vengrija/FleishmanHillard Café (Vengrija)

Geriausias krizių valdymas

Nugalėtojas:

  • „Avarijos žaidimas“. Interaktyvus simuliatorius krizinėms situacijoms praktikuoti – Rosenergoatom (Rusija)

Finalas:

  • Pirmasis alkoholis, išgelbėjęs gyvybes – Medisept / reklamos partneris (Lenkija)

Geriausios vykdomosios komunikacijos

Nugalėtojas:

  • Kulinarinės laidos „Ruošiamės Naujiesiems metams KARTU“ sezonas – „Perekrestok“ (X5 grupė) (Rusija)

Finalas:

  • „Cisco“ partnerių dienos konferencija – „Cisco/Stem Agency“ (Rusija)

Geriausi bendruomenės santykiai

Nugalėtojas:

  • Skiepijimą remiančios akcijos: „Tu negali susirgti, skiepykis! – Namų kredito ir finansų bankas (Rusija)

Finalininkai:

  • Kulas į šviesą (Cule in lumina) – CEZ grupė Rumunijoje / Rogalski Damaschin viešųjų ryšių skyrius (Rumunija)
  • Piliečių priėmimas vaizdo įrašu, kurį atlieka padalinių vadovai – Valstybinė nekilnojamojo turto naudojimo priežiūros tarnyba Maskvoje (Rusija)

Geriausia socialinė kampanija

Nugalėtojai:

  • Whiskas ir Pedigree konkursas Šuo ar katė? – Marsas/Reputacija (Latvija)
  • Ekspertų centras Kazachstanas – Ekspertų centras Kazachstanas/Red Point Kazakhstan (Kazachstanas)

Finalininkai:

  • Real Kids «ADAPTED» Adaptacinės treniruotės vaikams su negalia – Vaikų su negalia adaptacijos ir fizinės raidos centras (Rusija)
  • Informacinė kampanija „Tik vaikai“, remianti vaikus su negalia ir jų šeimas – Jungtinių Tautų vaikų fondas Baltarusijoje/GBS Communications Company (Baltarusija)
  • "Laimingas naujas draugas!" – СТС Meilė (Rusija)
  • Mos.ru labdaros tarnyba – Maskvos informacinių technologijų departamentas (Rusija)

Geriausia vieša kampanija

Nugalėtojas:

  • Sveikatos paviljonai – Maskvos socialinės plėtros kompleksas (Rusija)

Finalininkai:

  • Geltonas lipdukas, gelbstintis žmonių gyvybes – PKP Polskie Linie Kolejowe / Reklamos partnerė (Lenkija)
  • Labdaros iniciatyva „Boxes of Bravery“ – OZ.by (Baltarusija) (Baltarusija)
  • Kelionė aplink mūsų mylimą Lietuvą – Europos Parlamento ryšių biuras Lietuvoje/UAB „Fabula ir partneriai“ (Lietuva)
  • Tarptautinis STEM+E forumas ir STEM+E merginoms apdovanojimas – Salym Petroleum/Salym Petroleum Development (Rusija)

Geriausia puskarininkių kampanija ir socialinis gėris

Nugalėtojas:

  • „Nadir-X“ – „Gen Pharmaceuticals“ / „Dilan Baransel“ komunikacijos konsultacijos (Turkija)

Finalininkai:

  • "9th kovo“ internetinis žurnalas – „9th kovo“ internetinis žurnalas (Rusija)
  • „Samostroy.net“ pokalbių robotas – Valstybinė nekilnojamojo turto naudojimo priežiūros tarnyba Maskvoje (Rusija)

Geriausia savanorių kampanija

Nugalėtojas:

  • „Vėžys bijo drąsuolių: įsitikink, kad esi sveikas! (kartu su „Health“ nacionaliniu projektu) – LG Electronics/AGT Communications (Rusija)

Finalas:

  • Farmacijos įmonės „Servier“ globos projektas „Jūsų šansas“ (bendradarbiaujant su labdaros fondu „Gėrio aritmetika“, remiant tarptautinį fondą „Mécénat Servier“ – Servier (Rusija)

Geriausias darbuotojų bendravimas

Nugalėtojas:

  • Vidinė Takhzyro vaisto pristatymo kampanija – Takeda Pharmaceuticals Croatia/Pragma komunikacije (Kroatija)

Finalininkai:

  • Kosminis kompetencijų maratonas – Sberbank/PR-Consulta (Rusija)
  • Kaip VTB banke su ambasadorių pagalba sukūrėme ryšių su regionais sistemą – VTB Bank/Comunica (Rusija)
  • Orgachim 120 metų – švęskite spalvas! – Orgachim JSC/Hub Ahead (Bulgarija)

Geriausia HR kampanija neramiais laikais

Nugalėtojas:

  • Praleisti 2020 m., Žingsnis į ateitį – Darbas Estijoje, Enterprise Estonia / META patarimas (Estija)

Finalininkai:

  • Balsai, kurie gydo – Kalcex/Golin Riga (Latvija)
  • Skiepijimą remiančios akcijos: „Tu negali susirgti, skiepykis! – Namų kredito ir finansų bankas (Rusija)

Geriausia integruota kampanija

Nugalėtojas:

  • „Samsung“ kampanija „TikTok“ #RakhimFilmOnGalaxy – „Samsung Russia“ (Rusija)

Finalininkai:

  • 15 metų Skolkovo vadybos mokyklai. Diena apie dabarties ir ateities tendencijas – Maskvos vadybos mokykla SKOLKOVO (Rusija)
  • Komunikacijos parama Pasaulio programavimo čempionato finalui ICPC – Autonominė ne pelno organizacija tarptautinių iniciatyvų plėtrai „Skaitmeninė transformacija“/Interium Digital Agency (Rusija)

Geriausia rinkodara vyrams

Nugalėtojas:

  • WoT senųjų prieskonių turnyras – P&G (Rusija)

Finalas:

  • Baltarusijos čempionatas „World of Tanks Blitz“ – A1/ARS Communications/Eventum Globo (Baltarusija)

Geriausia rinkodara moterims

Nugalėtojas:

  • Barbė pagerbia moterį kosmonautę – Mattel (Rusija)

Finalininkai:

  • Dove #ShowUs 2020 – Unilever / iniciatyva (Rusija)
  • Būti mama su „Pampers“ – P&G (Rusija)

Geriausia rinkodara jaunimui

Nugalėtojas:

  • Head&Shoulders „Kampanija prieš patyčias: mes galime su tuo susitvarkyti“ – P&G (Rusija)

Finalininkai:

  • „Rexona“ fantastinis paauglių IGTV serialas – „Unilever/Initiative“ (Rusija)
  • „Levi's®“ muzikos projektas – „Levi's/RSVP“ agentūra (Rusija)

Geriausia kultūros kampanija

Nugalėtojas:

  • Įsimylėjęs meną – „Gazprom Pererabotka“ (Rusija)

Finalininkai:

  • Atraskite turistinius miestus su DiDi Cityguide – DiDi/Grayling (Rusija)
  • Europos filmų festivalis internete – Europos Sąjungos delegacija Rusijoje/4D komunikacijos agentūra (Rusija)

Geriausia nefinansinė / tvarumo ataskaita

Nugalėtojas:

  • Vieningos 2020 metų Metalloinvest ataskaitos „Moderniosios metalurgijos raida“ konferencijos formatu pristatymas ESG – Metalloinvest (Rusija)

Geriausia korporatyvinė žiniasklaida

Nugalėtojas:

  • Michailov ir partneriai ESG santrauka – Michailovas ir partneriai (Rusija)

Finalas:

  • HSE už savo. HSE universiteto – HSE universiteto (Rusija) vidinės komunikacijos žiniasklaidos tinklo plėtra

Geriausias įmonės filmas / vaizdo įrašas

Nugalėtojas:

  • „Sprogdinti amžinybės horizontus“ – dokumentinis filmas apie 90 mth Magnitogorsko geležies ir plieno gamyklos gamybos sukaktis – Magnitogorsko geležies ir plieno gamykla (Rusija)

Finalininkai:

  • „Hayat Holding“ verslo filmas: pasaulis mums reiškia – „Hayat Holding“ (Turkija)
  • Orgachim 120 metų – švęskite spalvas! – Orgachim JSC/Hub Ahead (Bulgarija)

Geriausia paroda

Nugalėtojas:

  • „Neonatologas. Pirmasis gydytojas“ paroda – Fields4e PR (Rusija)

Finalas:

  • Parodų paviljonas „Išmanusis miestas“ – Maskvos informacinių technologijų departamentas/Rinkos grupė (Rusija)

Geriausi tyrimai ir planavimas

Nugalėtojas:

  • Kompleksinė sociologinė insulto problemų analizė – Rusijos viešosios nuomonės tyrimų centras (VTsIOM) (Rusija)

Finalas:

  • Pandemijos pulsas – Tinkoff CoronaIndex analitinis projektas – Tinkoff (Rusija)

Geriausias matavimas ir įvertinimas

Nugalėtojas:

  • Rospotrebnadzor naujoje pandemijų komunikacijos realybėje – Rusijos federalinė vartotojų teisių apsaugos ir žmogaus gerovės priežiūros tarnyba (Rospotrebnadzor) / PR naujienos (Rusija)

Finalas:

  • „Samsung Electronics Rus Company“ PR naujienos – „Samsung Electronics Rus Company“ / PR naujienos (Rusija)

SPECIALIOS NOMINACIJAS

Geriausia novatoriška kampanija

Nugalėtojai:

  • Gynėjas Olegas – Tinkoffas (Rusija)
  • Būti mama su „Pampers“ – P&G (Rusija)

Finalas:

  • L-Charge – L-Charge / Fields4e PR (Rusija)

Metų startas

Nugalėtojas:

  • Segezha Group IPO – Segezha Group (Rusija)

Finalininkai:

  • Masinio FMCG prekės ženklo pristatymas su sprogimu! – „Dzintars/Golin Riga“ (Latvija)
  • Skaitmeninis Skolkovo verslo mokyklos miestelis – Maskvos vadybos mokykla SKOLKOVO (Rusija)
  • „RusHydro“ turizmo prekės ženklas – „RusHydro“ / „Market Group“ (Rusija)
  • Gynėjas Olegas – Tinkoffas (Rusija)
  • Armani / Casa Moscow Residences: Legendos gimimas – Vos'hod/PR Inc. (Rusija)

Geriausia tarptautinė kampanija

Nugalėtojas:

  • Naujienų nuotraukų apdovanojimai. Įveikti COVID – Rusijos informacijos agentūra TASS (Rusija)

Finalininkai:

  • SputnikPro – žiniasklaidos grupė „Rossiya Segodnya“ (Rusija)
  • Global Talents Digital. Tvarus leidimas – artefaktas (Rusija)

Geriausia tarptautinius standartus atitinkanti kampanija

Nugalėtojas:

  • Skiepijimo kampanijos komunikacija – Nornickel (Rusija)

Finalas:

  • Praleiskite 2020 m., ženkite į ateitį – Darbas Estijoje, Enterprise Estonia / META Advisory (Estija)

Geriausia kampaniją reklamuojanti ne pelno organizacija

Nugalėtojas:

  • #DINKDONTDRIVE. Atsakingo alaus vartojimo savaitė – Beer Association/PR Inc. (Rusija)

Finalininkai:

  • „Apsirenk uniformą / įgauk formą! – Latvijos nacionalinės ginkluotosios pajėgos/Golin Ryga (Latvija)
  • Atminties sodas – „Pergalės savanoriai“/„Jungtinių partnerių“ komunikacijos biuras (Rusija)

Geriausia žiniasklaidos kampanija

Nugalėtojas:

  • RIA naujienų telegramos kanalas. Mes pasakojame apie tai, ką matome patys – „Rossiya Segodnya“ žiniasklaidos grupė (Rusija)

Finalas:

  • Transporto departamento telegramos kanalas – Maskvos transporto ir kelių infrastruktūros plėtros departamentas (Rusija)

INDĖLIS Į RYŠIŲ PRAMONĖS KATEGORIJAS

Geriausia viešųjų ryšių pramonę reklamuojanti kampanija

Nugalėtojas:

  • Seni šunys, nauji triukai – skaitmeninio PR iniciatyva – Jófogás/ Lounge Group (Vengrija)

Finalas:

  • Michailovas ir partneriai ESG santrauka – „Michailovas ir partneriai“ (Rusija)

Geriausia profesinės asociacijos kampanija

Nugalėtojas:

  • Jaunimo užimtumo kampanija „InWork“ („VRabote“) – Maskvos studentų ir studentų bendruomenių asociacija (Rusija)

Finalininkai:

  • Verslo etika: „The Ascent“ – Rusijos verslo etikos tinklas (Rusija)
  • BALSAS! – Armėnijos viešųjų ryšių asociacija (Armėnija)

Geriausia komunikacijos įvaizdį reklamuojanti kampanija

Nugalėtojas:

  • Dove #ShowUs 2020 – Unilever / iniciatyva (Rusija)

Finalas:

  • MAŽŲJŲ agentūrų centras – HINT / MAŽŲ agentūrų centras (Rusija)

JAUNIMO KAMPANIJAS

Metų studentas

Nugalėtojas:

  • Tsvetana Filenko, Rusijos valstybinis universitetas im. AN Kosygina (Technologies.Design.Art) Iniciatyva dėl fondų, padedančių benamiams gyvūnams Rusijoje)

Finalininkai:

  • Daria Zharikova, Maskvos regioninio medicinos koledžo N5 (Rusija) savanorė
  • Jekaterina Zagumennova, Maskvos valstybinis socialinis universitetas, visos Rusijos mokomasis trumpametražių dokumentinių filmų festivalis „Krištolinė prizmė“ (Rusija)
  • Anastasija Mudrevskaja, Sankt Peterburgo universitetas (Rusija)
  • Anastasija Konovalova, Maskvos valstybinis Lomonosovo universitetas (Rusija)

Metų komanda

Nugalėtojas:

  • Savanorių korpusas „#WeareTogether“ (#MyVmeste)- Jaunimo centro „GOR.COM 35“ komanda (Rusija)

Finalininkai:

  • Rusijos studentų socialinių kampanijų festivalis „Žiniasklaidos klasė“ – Maskvos valstybinis meno ir kultūros universitetas (Rusija)
  • Maskvos sveikatos departamento jaunimo taryba (Rusija)
  • „CosmosMedia“ Kosmonautikos muziejui – Kosmonautikos muziejus / Jaunimo komunikacijos mokykla HSE universitetas (Rusija)

Metų mokinys

Nugalėtojas:

  • Danila Chvatovas, „Gymnasium №1“, Borisoglebskas (Rusija)

Finalas:

  • Anastasija Iskanyarova, Magnitogorsko miesto daugiadisciplinis licėjus MSTU im. GI Nosova (Rusija)

Geriausia jaunimo kampanija

Nugalėtojas:

  • #Skaitmeniniai pensininkai – Valstybinis vadybos universitetas (Rusija)

Finalininkai:

  • Alumni lyga – Socialinių paslaugų centras Gailestingumo namai (Rusija)
  • „Pasakiškas Udmurtijos žemėlapis“ Sarapulyje – Sarapulo istorijos architektūros ir meno muziejus-rezervatas (Rusija)
  • Paimkite teisingai – HSE universitetas (Rusija)
  • Netikras – ne netikras: pagalvokite kritiškai! – Armėnijos jaunimo klubų federacija (Armėnija)

Geriausia jaunimo kampanija, skatinanti tvaraus vystymosi tikslus

Nugalėtojas:

  • Savivaldybės akcija „Plastic Zero“ – Jaunimo centro „GOR.COM 35“ komanda (Rusija)

Finalininkai:

  • m.Gen – skaitmeninė genetinių tyrimų paslaugų individualizavimo paslauga – Valstybinis vadybos universitetas (Rusija)
  • „Moterys technologijose. Kokybės užtikrinimas» – Jaunimo bendruomenė „PROSTO“ (Rusija)
  • Tarptautinis socialinės reklamos festivalis LIME (Rusija)

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

EU Reporter publikuoja straipsnius iš įvairių išorinių šaltinių, kuriuose išreiškiamas platus požiūrių spektras. Šiuose straipsniuose pateiktos pozicijos nebūtinai yra ES Reporterio pozicijos.

Trendai