Kentukio „Derby“ geriausi statymai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti, kaip užginčyti „Tiz The Law“

Dalintis:

paskelbta

on

Mes naudojame jūsų registraciją, kad pateiktume turinį jūsų sutiktais būdais ir pagerintume jūsų supratimą. Prenumeratą galite bet kada atšaukti.

Po sunkios vasaros ir daugybės vėlavimų 146-asis Kentukio Derbio takas baigsis paskutinį kartą 5 m. Rugsėjo 2020 d. Kasmetinis „Roses for Roses“ yra pirmasis „Triple Crown“ etapas, tačiau pandemija pakeitė lenktynių sezoną ir „Kentucky Derby“ dabar yra antroji žymiausių serijų dalis.

Atsižvelgiant į visą jaudulį ateinančiam savaitgaliui, daugelis varžybų lažybų dalyvių netikrina svarbiausių pasirinkimų. „Tiz the Law“ liko vienas iš favoritų, laimėjus birželį „Belmont Stakes“. Dabar jis iškovojo aukščiausią vietą po to, kai Saratogos lenktynių trasoje iškovojo dominuojančią pergalę „Travers Stakes“. Barclay'as Taggedas jį įspūdingai išmokė neatsilikti nuo Churchillio, Downso bėgių. Bet ar bus vertas pretendentas į šį laimėjusį grynakraujį?

Išvardinome tris kitus geriausius pretendentus užginčyti Tizo įstatymą dėl Kentukio derbio. Patikrinkite šiuos arklius ir galbūt norėsite apsvarstyti šansus, kad tik sužadintumėte jaudulį.

Meno kolekcininkas

Treneris: Tommy Drury

Žokėjus: Brianas Hernandezas, jaunesnysis

Meno kolekcininkas yra palyginti nepopuliarus ir kovojo su savo karjera prieš debiutą 2020 m. Gegužės 17 d., Pretendavęs į septynių kailių varžybas, purvinas buvo vienas iš geriausių Kentukio „Derby“ varžovų. Šiemet jis laimėjo dar tris lenktynes, paskutiniąsias - rugpjūčio 9 d., „Ellis Park Derby“.

Meno kolekcionierius yra net iš aukščiausio lygio kilmės karjeros. Meno kolekcionieriaus tėvas Bernardini laimėjo 2006 m. „Preakness Stakes“, 2006 m. „Withers“, 2006 m. Jimą Dandy, 2006 m. „Travers“ ir 2006 m. „Jockey Club“ aukso taurę. Nors jo užtvanka „Distorted Legacy“ 3 m. Užėmė ketvirtąją vietą 8/2011 mylių veisėjų taurėje „Filly“ ir „Mare Turf“. Remdamasis kilmės dokumentais, „Art Collector“ neturės problemų išsitiesdamas lenktynių myliomis.

Šis grynakraujis taip pat pasižymi greičiu ir universalumu, kuris gali būti greitas visiems varžovams. Šie veiksniai labai akivaizdūs dėl pastarųjų pergalių ir to, kaip jis vystėsi per visą savo karjerą. Jo universalumas bus svarbiausias dalykas vertinant jo galimybes, ypač atsižvelgiant į atstumą ir trasą Churchillyje, Daune.

Garbės AP

Treneris: John Shirreffs

Žokėjus: Mike'as Smithas

„Honor AP“ palaipsniui gerino savo karjerą 2020 m., Pernai kovą San Autopos stake užėmęs antrą vietą po „Authentic“. Po to jis birželio pradžioje sėkmingai laimėjo „San Anita“ derbį, o rugpjūtį grįžo į aikštę su antrąja vieta finišavus tūkstančiui žodžių „Shared Belief Stakes“.

„Honor AP“ turi pakankamai taktinio greičio ir sugebėjimo gražiai įsitaisyti ant savo varžovų. Jis parodo potencialą, kai reikia, ir prireikus sulėtinti tempą. Ši technika leis jam sutaupyti šiek tiek jėgų ir ištvermės ankstyvame varžybų etape ir pradėti startą, kad laimėtų ruožas.

Šį koldą turi ir Šlovės muziejaus žokėjas Mike'as Smithas, kuris „Honor“ važiavo keturis startus. Kartu šie du neturėjo problemų išsitempti „Santa Anita Derby“ iki 1 1/8 mylių. Neabejotina, kad jie gali tęsti, žengti reikšmingus žingsnius ir šuoliauti neprarasdami oro ar sulėtindami greitį.

Iš tiesų, ši pora dabar eina teisinga linkme. Garbė netgi gali tapti tvirtesniu ir geresniu žirgu, kuris neišvengiamai ves Kentukį ar net „Preakness Stakes“. Tai nėra sunku rezervuoti šiek tiek grynųjų pinigų už šį koltą Kentukio „Derby“ lažybos 2020 m nes tai tam tikru būdu duos nepaprastos naudos.

Ny eismas

Treneris: Saffie Josephas jaunesnysis

Žokėjus: Paco Lopezas

Ny Traffic yra Niujorke auginamas arklys. Per savo 2020-ųjų karjerą jis gali turėti tik vieną pergalę penkiose lenktynėse, tačiau tris iš šių lenktynių jis visada užima antrąją vietą prieš kitus geriausius varžovus.

Praėjusių metų kovą Luizianos derbyje nuo pradžios iki galo persekiojęs nugalėtoją, šis koltas finišavo 1 1/2 ilgio atsilikęs nuo Wells Bayou ir pelnė geriausią karjerą 89 Beyerio greičio figūrą. Tada jis persiuntė „Grade 1 Haskell Invitational“ praėjusių metų liepos 18 dieną Monmouth parke, kur jis užėmė nugalėtojo „Authentic“ antrą vietą.

Anot jo trenerio Saffie Josepho jaunesniojo, jie nuo to laiko dirba be perstojo, kad kondicionuotų grynakraujį. Jie atsargiai optimistiškai vertina tai, kad „Ny Traffic“ imsis intensyvios kovos su Niujorke auginamu ir lenktynių numylėtiniu „Tiz the Law“.

Šis grynakraujis nuolat tobulėjo, palyginti su savo ankstesnėmis lenktynėmis, ir nepakankamai įvertinus šį grubų koldą gali kilti pavojus jūsų lažybų strategijai. Jei Derbio dieną norite pridėti šiek tiek prieskonių su neįprastu bilietu, „Ny Traffic“ yra tinkamas kelias.

Takeaway

Visi gali tikėtis, kad „Tiz“ įstatymas išliks pirmoje vietoje laimėk „Kentucky Derby 2020“, tačiau tai nebus lengva pergalė šiems geriausiems pretendentams. Kitą savaitgalį sužinosime, ar kuris nors iš šių grynakraujių gali iššokti rožių guldymą iš Tizo įstatymo kaklo.