Susisiekti su mumis

Išsilavinimas

Europos projektavimas: ESCP studentai sužino apie ekonomines ir socialines reformas pačioje Europos širdyje

Dalintis:

paskelbta

on

„Designing Europe“ yra interaktyvi ir įtraukianti mokymosi patirtis ESCP verslo mokyklos vadybos magistrantūros studentams. Juo siekiama parodyti, kaip ES institucinis darbas gali pasitarnauti dideliems pokyčiams, kurių turime pasiekti.

Šiais metais, artėjančių birželio mėn. Europos Parlamento rinkimų fone, daugiau nei 1,200 5 ESCP vadybos magistrantūros studentų iš XNUMX Europos universiteto miestelių (Paryžius-Londonas-Berlynas-Turinas-Madridas) bus supažindinti su ES institucijomis ir dirbs su aktualia tema. tema Parlamente: Žaliasis susitarimas.

ESCP moko savo būsimus lyderius apie ES veiklą

Šešioliktus metus iš eilės maždaug 1,240 6 ESCP vadybos magistrantūros studijų programos studentų turi galimybę dalyvauti imituojamoje Europos Parlamento sesijoje 7 m. kovo 2024 ir XNUMX d. Vykdydami vaidmenų žaidimo pratybas, Projektuojant Europą studentai gali suprasti praktinius dalykus. ES veikla. Atlikdamas Europos Parlamento nario vaidmenį, kiekvienas studentas prisijungia prie derybų – anglų kalba – baigiasi balsavimu ir rezoliucijos projekto priėmimu Europos Parlamente. Delegacijos atstovai stoja gindami savo pasiūlymus, kurie aptariami diskusijų metu. Tada studentai pristato savo projektus advokatūrai ir gina juos kaip tikri europarlamentarai

Projektu siekiama didinti būsimų mokyklos vadovų informuotumą apie ES institucijas ir procesus.

Europos projektavimo etapai:

Internetinis kursas, skirtas suprasti Europos institucijų darbo pagrindus;

Universiteto pristatymas apie įstatymo balsavimo simuliacinį žaidimą ir vaidmenų žaidimą

Įstatymo balsavimo imitacinis žaidimas su 4 valandų seminaru vienai delegacijai pirmą dieną: studentai atlieka savo vaidmenį ir parengia indėlį į galutinę rezoliuciją (pristatoma ir balsuojama kitą dieną plenarinėje sesijoje).

Reklama

Projektuojant Europą siekiama padėti mokiniams suprasti:

Europos institucinių veikėjų logika ir pozicijos;

Kaip deramasi ir priimami ES sprendimai

Pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susiduria ES, ypač ekonomikos, socialinėje ir aplinkosaugos srityse (pavyzdžiui, įgyvendinant Europos žaliąjį kursą).

Mokymo pratimas, sustiprinantis ESCP europinį modelį

Viena iš pagrindinių „Designing Europe“ pridėtinių vertybių yra skatinti Europos studijas, ne tik specializuotus aukštojo mokslo kursus (politikos mokslų ar Europos teisės srityse), nukreipiant studentus į tarptautinę verslo mokyklą. Ši programa taip pat padeda ugdyti studentų ir visos universiteto bendruomenės priklausymo Europai jausmą.

"Be suteiktų žinių, studentai taip pat stiprina savo minkštuosius įgūdžius. Tai tikra mokymosi dirbant patirtis. Europos projektavimas turi būti pagrindinis jų studijų programos europinis komponentas mūsų mokymo programoje, pagrįsta sudėtingu kursų ir kursų deriniu. praktinė patirtis daugiakultūriame kontekste“, – pabrėžia Yves Bertoncini, Europos reikalų konsultantas, „Designing Europe“ asocijuotas profesorius ir pedagoginis koordinatorius.

"Šią iniciatyvą labai vertina mūsų mokiniai, ji sustiprina mūsų europietišką tapatybę ir mūsų mokyklos DNR, kurios tikslas yra ruošti būsimus tarptautinius vadybininkus. Šiuo metu, kai švenčiame savo europietiško modelio penkiasdešimtmetį, "Designing Europe" puikiai tinka. kultūrų ir informacijos maišymuisi. Todėl didžiuojamės, kad šio projekto dėka vienijame savo miestelius, siekdami Europos meistriškumo, atvirumo pasauliui ir pažangos. Tuo metu, kai dideli aplinkos, socialiniai ir technologiniai pokyčiai mums primena apie Europos institucijų svarba, esame įsitikinę, kad svarbu stengtis siekti savo studentų, kurie rytoj bus pasirengę daryti tikrą poveikį mūsų visuomenei, įsipareigojimą“, – daro išvadą Léon Laulusa, ESCP vykdomasis direktorius.

Apie ESCP verslo mokyklą

ESCP verslo mokykla buvo įkurta 1819 m. Mokykla pasirinko mokyti atsakingos lyderystės, atviros pasauliui ir paremtos Europos daugiakultūriškumu. Šeši miesteliai Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje yra atspirties taškai, leidžiantys studentams patirti šį europietišką požiūrį į vadybą.

Kelios verslininkų ir vadovų kartos buvo apmokyti tvirtai tikėdami, kad verslo pasaulis gali teigiamai pamaitinti visuomenę.

Šis įsitikinimas ir ESCP vertybės – meistriškumas, išskirtinumas, kūrybiškumas ir pliuralizmas – kasdien vadovauja mūsų misijai ir kuria jos pedagoginę viziją.

Kiekvienais metais ESCP priima daugiau nei 10,000 5,000 studentų ir 130 XNUMX vadovų iš XNUMX skirtingų tautybių. Jos stiprybė slypi daugelyje verslo mokymo programų, tiek bendrųjų, tiek specializuotų (bakalauro, magistro, MBA, MBA, doktorantūros ir vadovų išsilavinimo), kurios visos apima patirtį keliuose miesteliuose.

Viskas prasideda čia. Interneto svetainė: www.escp.eu

Sekite mus Twitter: @ESCP_BS

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

EU Reporter publikuoja straipsnius iš įvairių išorinių šaltinių, kuriuose išreiškiamas platus požiūrių spektras. Šiuose straipsniuose pateiktos pozicijos nebūtinai yra ES Reporterio pozicijos.

Trendai